Perabet SMS Engelleme

Perabet SMS Engelleme
Perabet SMS Engelleme
ngsbahis giriş

Perabet sitesinde müşteri hizmetleri tarafından kullanılan tek taraflı iletişim ya da bilgi veya duyuru seçeneklerinden bir tanesi, SMS uygulaması olarak karşınıza çıkacaktır. Nedir bu SMS uygulaması? Cep telefonlarınıza perabet müşteri hizmetleri tarafından güncel duyurular ya da bildirimler hakkında kısa mesaj gönderilmesi anlamına gelmektedir. Cep telefon numarası sizler tarafından üyelik işlemleri esnasında verilmektedir. Verdiğiniz cep telefon numarasına kısa mesaj gelecektir. Görüleceği üzere sisteme katılmanız zorunludur. Sistem dışarısına çıkmanız ise mümkündür. Perabet SMS engelleme işlemini yapmanız mümkündür.

Perabet SMS Almak İstemiyorum

Elbette zorunlu olarak girmiş olduğunuz bu sistemi kullanmak zorunda değilsiniz. Perabet SMS almak istemiyorum şeklinde bir ifade gündeme getiriyor iseniz, rahatsız oluyor iseniz, cep telefonuna kısa mesaj gelmesini istemiyor iseniz, bunun için yapabileceğiniz işlem bulunmaktadır. Ancak gelen SMS üzerinden iptal şeklinde cevap vermeniz gibi bir uygulama yoktur. Hesabım bölümüne gelmek suretiyle yapacağınız herhangi bir işlem yoktur. Doğrudan müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir.

Perabet SMS İptali Nereden Yapılır?

Bir daha perabet sitesinden gelen kısa mesajları almak istemiyor iseniz, başvuru yapacaksınız. Perabet SMS iptali nereden yapılır? Canlı destek bölümü bu konuda sizlere gereken yardımı gösterecektir. Canlı destek ile bağlantı sağlayacaksınız. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile yapacağınız görüşmede, SMS uygulamasından çıkmak istediğinizi belirteceksiniz. Müşteri hizmetleri talebinizi alacak, değerlendirilecek, başvuru yapan şahsın doğru şahıs olduğunu gördüğü an, otomatik mesaj sistemi içerisinde bulunan size ait cep telefon numarasını silecektir. Bir daha tarafınıza SMS gönderimi yapılmayacaktır.

Perabet SMS İptalinde Yeni Adres Gelmez mi?

Perabet SMS engelleme işlemini gerçekleştirdiğinizde, tarafınıza herhangi bir konu hakkında bildirim gönderilmeyecek, paket bir bütün halinde iptal edilecektir. Dolayısı ile perabet SMS iptalinde yeni adres gelmez mi? Yeni giriş adresi alma konusunda yapılan bildirimleri de iptal etmiş olacaksınız. Bir daha Türkiye’de perabet sitesi hakkında kapatılma kararı verilirse, yeni giriş adresi belirlenir ise, kısa mesaj üzerinden sizlere yeni giriş adresi anında, hızlı ve güvenli bir şekilde gönderilmeyecektir. Sadece bu bildirimin kalması, diğer bütün SMS’lerin iptal edilmesi gibi bir bütünün parçalara ayrılması söz konusu değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*